• Rss
Hızlı ve Öfkeli 8 sessizliğini bozdu!
Firmahizmeti.com
Blog Detayları

Hızlı ve Öfkeli 8 sessizliğini bozdu!

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Tüm zamanların en iyi gişe yapan beşinci film ünvanına sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olan Fast 8, yani ülkemizdeki ismi ile Hızlı ve Öfkeli 8'in çekimleri tamamlandı.

\r\n\r\n

Filmin çıkışına altı aydan kısa bir süre kala, film hakkındaki tüm sessizlik ise nihayet bozuldu. Fast and Furious 4 ile Fast and Furious: Tokyo Driftarasındaki zaman dilimi olan Furious 6 ve Furious 7'de yaşanılan olayların devamını konu alan Fast 8 için duygusal bir video yayınlandı.

\r\n\r\n

Bu videoda, Van DieselDwayne Johnson ve Michelle Rodriguez gibi isimler yeni film için konuşurken, 2013 senesi sonunda hayata gözlerini yuman Paul Walker'ı da bolca anıyorlar.

\r\n\r\n
\r\n

The @FastFurious saga continues. This Sunday, the cast will be in NYC to debut the #F8 trailer! Tune-in live on @Facebook December 11. pic.twitter.com/2WdiH0V37K

\r\n— Fast & Furious (@FastFurious) 5 Aralık 2016
\r\n\r\n

Asıl film fragmanı 11 Aralık'ta gelecek!

\r\n\r\n

Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast 8) filminin asıl fragmanının ise yayınlanan video sırasında, 11 Aralık 2016 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Film ise 17 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

\r\n\r\n

 

\r\n

25-12-2016

Facebook Yorumları