• : 0850 303 2998
Tepe Nakliyat - Ataşehir, İstanbul

Firma Hakkında

1985'te İstanbul Göztepe'de kurulan firmamız önceleri Depoculuk ve ardiye hizmetleri vermekteydi. 1988 yılından sonra açık ve kapalı kasa nakliyeciliği de yapmaya başlayan firmamız, 1990 yılında hizmet yelpazesine Evden Eve Nakliyat işini de kattı. Firmamız şu an ev nakli, piyano ve para kasası nakliyatı, depolama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri, ofis, banka, fuar malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır.


Taşıma esnasında oluşabilen hasarları minimuma indiren Tepe Nakliyat Taşıma Sistemi tüketicilere hasarsız hizmet garantisi sunmaktadır. Amacımız daha iyi bir hizmet için kendimizi sürekli yenileyerek profesyonel hizmet anlayışını evden eve taşıma sektörüne yerleştirmektir.

Tepe Nakliyat eğitimli taşıma kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, paketleme ve demonte-montaj hizmetiyle sektörün standartını yükseltmiştir. Paraya göre hizmet değil herkese kaliteli hizmeti esas alıyoruz. Biz sadece nakliye firması değiliz, Profesyonel bir taşıma şirketiyiz. Biz nakliye sürecini bir yerden başka bir yere eşya taşıma olarak ele almamaktayız. Biz taşıdığımız eşyanın, malzemenin sağlıklı ve hasarsız naklini gerçekleştiririz. 

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B

İstanbul / Ataşehir

Mesaj Formu

QR Code