• : 0850 303 2998
BinbirSoft Yazılım - Esenler, İstanbul

Firma Hakkında

Web tasarım, e-Ticaret Sitesi Tasarımı ve dijital pazarlama ( Seo, Adwords ) üzerine uzman ekibimizle kurulduğumuz günden bu yana bir çok firmaya kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Web tasarım konusunda sektöre özel internet siteleri hazırlayarak firmanızın web ortamında var olmasını sağlamamızın yanı sıra size özel projelendirme yaparak özel çözümlerde sunmaktayız. Hazırladığımız internet sitelerini kullanılabilirlik, güvenlik ve performans konusunda test ediyor, birikimimizi aktarıyoruz.

Günümüzde artık bir web sitesine sahip olmaktan ziyade Google’de çalıştığınız sektörlerde aramalarda çıkmak gibi bir durumun önemine binaen Binbirsoft’ un ortaya koyduduğu en önemli konulardan birisi budur.Tabi bunun yanında ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde görülmesi ihtiyacına binaen firmamız bünyesinde ürün fotoğraf çekimi konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımız mevcuttur.

Yakında e-Ticaret yazılımı alanında yeni markamızla karşınızda olacak olsakta kendi e-Ticaret yazılımımızı yine BinbirSoft bünyesinde yapmış bulunmaktayız. Esnek, seo altyapısı ve e-ticaretin gereklilikleri için içerisinde her türlü akıllı yapı ve modülün bulunduğu e-Ticaret yazılımımızı her geçen gün geliştirmekteyiz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Giyimkent Sitesi 19. Sokak No:22/A Kat:2

İstanbul / Esenler

Mesaj Formu

QR Code