• : 0850 303 2998
Özel Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu - Nilüfer, Bursa

Firma Hakkında

İlköğretim ve lise sınıflarında zorunlu olarak verilen İngilizce dersleri yeterli seviyede ve düzeyde değildir. Ayrıca herkesin anlama ve öğrenme seviyeleri farklıdır. Bazı insanlar konuyu ilk defa gördüklerinde kavrayabilirken; bazıları da sürekli tekrar ederek tam anlamıyla yabancı dili öğrenmektedirler. İşte Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi kişilerin öğrenebilme seviyelerine göre kursları sizler için düzenlemektedir. Günümüzde yabancı dil okulu sayesinde birçok kişi kolay ve hızlı bir şekilde dil öğrenebilmekte ve o dili konuşabilmektedir. Öğrenmiş olduğunuz yabancı diller hayatınız boyunca sizlere devamlı lazım olacaktır.

Merkezimizde verilen eğitimler, o dilin uzman ve tecrübeli eğitmenleri tarafından sizlere anlatılmaktadır. Eğitmenlerimiz üniversitelerin İngilizce bölümünden mezun olan, alanında uzman öğretmenleridir. Birçoğu da master yapmıştır. Seviyenize göre, sizin ihtiyacınızı karşılayacak farklı sınıflar da oluşturulmuştur. Bursa İngilizce kursu arayışı içinde olanlar gönül rahatlığı ile Aysun Uğuş eğitim merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılabilirler.

Yabancı dil öğrenmek günümüzde oldukça önemlidir. Ana sınıfından itibaren öğretilen yabancı diller, çocuklarımız özerinde olumlu etkiler de bırakmaktadır. Çocuk yaşlarda kazanılan ve ilerideki yaşlarda geliştirilmesi gereken İngilizce ve Almanca derslerine katkı sağlamak istiyorsanız; Aysun Uğuş dil kursunu tercih edebilirsiniz.


Üniversiteye yeni başlayan kişiler ilk senelerinde hazırlık sınıfını okurlar. Bu sınıfta yabancı dil oldukça önemlidir. Çünkü belli bir alt yapınız yoksa, yıl sonunda düzenlenen sınavlara girdiğinizde belirlenmiş olan baraj puanını geçemezsiniz ve sınıfta kalırsınız. Bu da sizin sınıf tekrarınıza yol açmaktadır. Bir yıl kaybınız olmasın diye üniversiteye başlamadan önce Bursa İngilizce kursu şansınızı değerlendirerek hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Verdiğimiz ciddi ve profesyonel eğitimler sonucunda İngilizce konuşabileceğinizin garantisini sizlere sunmaktayız.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Beşevler Mh. Yıldırım Cd. No:277 / 1C Ofis 105

Bursa / Nilüfer

Mesaj Formu

QR Code