• : 0850 303 2998
ADİL MAVİŞ Aile Çocuk ve Ergen Danışmanlığı - Üsküdar, İstanbul

Firma Hakkında

 1990 yılından beri kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğumu profesyonel olarak sürdürmekteyim. Üniversite lisansımı ODTÜ İngilizce Öğretmenliği, St Clements Psikoloji bölümü,eş zamanlı İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde ve İstanbul Üniversitesi & Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde sürdürmekteyim.

Hayat boyu öğrenmeyi yaşam felsefemin ortasına koymuş biri olarak akademik, ruhsal, duygusal ve zihinsel öğrenme sürecimin ürünlerini şu ana kadar yayınlanmış 18 kitapta ve 300’ün üzerinde makale ve sayıları 40’ı aşan Üniversite, devlet kurumları, belediye ve şirketlerin danışmanlık ve etkinlikleri çerçevesinde fiilen paylaştım. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, Adana, Antalya illerinde birebir danışmanlık hizmetlerimi sürdürüyorum. Temel öğretilerimin kilit bilgilerini içeren kitabım “Mucize Bilinçaltını Yönet” tüm danışanlarımın yararlanabileceği bir kaynak niteliğindedir.

Evliyim, Adil ve Çınar adında iki çocuk babasıyım. 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİM

·         Sizi oyalamam. Paket seanslar almaya ve memnun kalmayacağınız bir hizmete devam etmeye mecbur bırakmam.

·         İlk görüşmede beklentilerinize ne kadar yanıt verebileceğim konusunda tatmin edici bilgiler sunarım.

·         Değişmek için kişisel çabalarınızın kalitesini önemserim. Randevularınız gelme konusunda hassasiyet göstermez veya size vereceğim basit uygulamaları yapmakta üşenirseniz sizinle çalışmayı kesebilirim.

·         Sizinle çalışmaya başladığımda aracı/sekreter kullanmam doğrudan benimle yazışır veya benimle konuşabilirsiniz.

·         Meslek etiği çerçevesinde danışanlarımın mahremiyetlerine özen gösteririm. Benimle paylaşılan bilgiler eş/ebeveyn veya üçüncü bir yakın ile paylaşmam ve bunun yakınları tarafından talep edilmemesini rica ederim.

·         Talep edilmesi halinde bütün görüşmeleri ses kaydını yaparım ve kopyasını kişiye veririm.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Mütevelli Çeşme Caddesi Barboros Mahallesi Mareşal Sokak 1/2F

İstanbul / Üsküdar

Mesaj Formu

QR Code