• : 0850 303 2998
Özköseoğlu - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

 Avrasya bölgesinde Paslanmaz malzemenin nerede ise tanınmadığı 1950 yıllarında paslanmaz saçı işleyerek Reaktör imal eden sayılı kişilerden birisi olan Kazım Özköse, işine olan arzu ve hırsı sayesinde kimya sanayisine reçine reaktör sistemleri imalinin yanı sıra İlaç sanayisine Akışkan yataklı kurutucular, Vakumlu distilasyon kuleleri gibi ithal proses ekipmanlarını Türkiye'de imal etmiş günümüz kimya sektörüne değerli katkılarda bulunmuştur.

Özköseoğlu® günümüzde ikinci jenerasyonun da katılımı ile 14 ülkeye kimya tesisi ve reaktör sistemleri ihraç eden özel bir kuruluştur.

Özköseoglu™ 1970 ve 1980 yıllarında Alkit reçine, P.V.A. Tutkal, Tekstil Yardımcı Kimyasalları, Doymamış Polyester, Plastifiyan, Üre ve melamine reçine tesislerinin imalatında tercih edilen lider firmalardan birisi olmasının yanı sıra 1990 ve 2000 li yıllarda Ayakkabı tabanı, Suni deri, Rigit ve Termoplastik uretan uygulamalarında kullanılan Polyester polyol ve poliüretan reaktör sistemlerinde öncü bir rol almıştır.

Özköseoğlu® ayrıca 2000 li yıllarda tasarladığı ve geliştirdiği Ar-Ge maksatlı Mobil Laboratuvar Reaktör sistemleri ile Kimya sektöründe araştırmacı kimyager lere üretim tesislerinin benzerini proto-tip olarak Ar-Ge departmanlarının hizmetine sunmuştur.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

İkitelli Org. San. Bolgesi Metal Is San. Sitesi 10.Blok No:22-28

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code