• : 0850 303 2998
AdanaRentACar - Seyhan, Adana

Firma Hakkında

Filomuzu oluşturan araçlar son model araçlardan oluşmaktadır. Kiralanacak bir otomobilin yeni olması, konforla beraber güvenlik açısından da önemli bir unsurdur. Bu sebeple Adana Oto Kiralama Hizmetleri olarak en yeni ve en güvenli araçları, en cazip fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel prensibimizdir.

 7 gün 24 saat prensibinde oto kiralama hizmetleri sunan müşteri hizmetleri hattı, her konseptte en yeni kiralık araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini en öncelikli tutan anlayışıyla sıradan bir oto kiralama firması olmaktan çok, rent a car hizmetlerine profesyonel bakış açısıyla yaklaşmaktadır.

2003 yılından bu yana Adana Havalimanı başta olmak üzere tüm Adana genelinde oto kiralama hizmeti sunan Adana Rent A Car sektöründe 11 yılı aşkın tecrübesiyle en kaliteli araç kiralama hizmetini, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

 

araç kiralama sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi, filosunda yer alan 100 ün üzerinde kiralık aracıyla Adana Havalimanında 7/24 oto kiralama hizmetleri sunmaktadır. Adanarentacar.com.tr filosundan kiralayacağınız tüm araçlar tamamı rent a car kaskolu, yetkili servis bakımlı araçlardır.

 


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Emek Mah. 41010 Sk. No: 30

Adana / Seyhan

Mesaj Formu

QR Code