• : 0850 303 2998
Dr.Hasan İlkehan - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Bilinçaltında hastalıklarından beslenen hastalar da vardır. Hasta oldukları sürece, eşlerinin ve ailelerinin sevgisi ve bakımını garantilemişlerdir. Böylece işe gitmemeleri için de bir sebepleri vardır. Bir terapistten diğerine koşan ve çaresiz bir hasta olduklarını teyit etmek için her şeyi deneyen hastalar vardır.

Şiddetli psikolojik travma da biyorezonans ile tedavi edilemez. Zor bir çocukluk, taciz, travmatik olay ve kronik hayal kırıklığı hastalığa neden olabilir veya teşvik edebilir veya tedavisini engelleyebilir. Biorezonans cihazı hastanın üvey annesi veya eşini değiştiremez!

Tamamen yok edilen veya yok olan organlar ve doku, herhangi bir yöntemle ve biorezonansla bile düzeltilemez. Eksik enzimler, vitaminler ve besinler de fiziksel olarak sağlanmalıdır. Biyofiziksel bilgi transferi hastanın açlığını tatmin etmeyecektir! Duyarlı doku hala mevcutsa, genellikle hastanın durumunda biorezonans yoluyla bir iyileşme sağlanabilir. Maddeden daha üstün olan salınım örnekleri genellikle kimyasal maddelerin fiziksel düzeyde artık etken olmadığında bir etki üretecektir.

Dünyada herkese yardım edebilecek tek tıbbi bir yöntem yoktur. İnsan, teknik olarak tekrarlanabilir kurallara göre çalışan bir makine değildir. Her insan tektir ve hastalık, fiziksel, psikolojik ve sosyal koşulların yarattığı çok yönlü bir ürün olarak görülmelidir.


İyileştiklerini hissettiklerinde, tedavi genellikle sudan bahanelerle kesilir. “Yararlı hastalıklar” için başvuran hastalar genellikle tedavi edilemez.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:230/6 Göztepe

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code