• : 0850 303 2998
Mesane Kanseri Ameliyatı - Şişli, İstanbul

Firma Hakkında

Mesane kanseri ve mesane kanseri tedavisi için uygulanan mesane ameliyatı hakkında en güncel bilgiler.

Mesane kanseri ameliyatı olacak hastaların farklı ameliyat yöntemlerini ve tedavi seçeneklerini araştırması olağandır. Biz de bu ihtiyaca cevap vermek amacı ile mesane kanseri ameliyatı hakkında faydalı içerikler yayınlıyoruz.

Sitemizde okuyacağınız içerikler sayesinde mesane kanseri ve mesane kanseri ameliyat çeşitleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.


1994'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Dr. Lütfi Tunç 1996-2001 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalından Üroloji uzmanlığını aldı.

2000 yılında Üroloji asistanlığı döneminde erkekte kısırlık tedavisi için İstanbul Memorial Hastanesi Yardımcı üreme teknikleri ve reprodüktif endokrinoloji merkezinde  uygulamalı teorik ve pratik eğitim aldı. 

2002 yılında uzman doktor olarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında çalışmaya başladı.

2002 ile 2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Ünitesi Androloji Bölümü sorumlu öğretim üyesi görevini yaptı. 2003 yılında Amerika’da (Dallas) Southwestern Universitesi, Üroloji Kliniği, Ürolojik Laparoskopik Cerrahi Bölümünde laparoskopik cerrahi eğitimini aldı. 

Laparoskopi ve Robotik Cerrahi üzerine uzmanlaşan Dr. Lütfi Tunç 2003 yılından itibaren ürolojide (prostat kanseri, böbrek kanseri, böbrek üstü bezi hastalığı, mesane kanseri, vs.)  laparoskopik cerrahi ameliyatlarına başladı.

2007 yılında Türkiye’de Doçentlik ünvanını aldı. 2007 yılında Heidelberg Üniversitesi Heilbronn Hastanesi Üroloji Kliniğinde laparoskopik cerrahi konusunda eğitim aldı.

2005 yılından itibaren Amerika’da almış olduğu eğitimi Türk doktorlarına aktarmaya başladı. Türkiye’de bir çok hastanede üroloji kliniklerinde laparoskopik üroloji ameliyatları yaptı (600 ‘ün üzerinde). 2005 ile 2016 yılları arasında ulusal ve uluslararası 36 kurs ve sempozyum düzenledi.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Harbiye Mah. Maçka Cad. Feza Apartmanı No:1 İç Kapı No:8

İstanbul / Şişli

Mesaj Formu

QR Code