• : 0850 303 2998
Protez Saç Tap Hair - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Türkiye’de doğru teknik, kaliteli medikal malzeme ve uygulamalarla Tap Hair, vizyon ve misyon aşamasında ilerlemeye dönük çalışmalarına devam etmektedir. %100 Doğal protez saç uygulamaları, bakımı ve bakım ürünleri doğru saç yapısına ve cilt özelliklerine göre analiz edilerek kalıp ve tasarımlarla kullanıcıların memnun kalacağı biçimde dizayn edilir.  

Tap Hair En Doğal Protez Saç İlkesi 

%100 doğal insan saçı ile doğal görünüme önem verilerek, el işçiliği ile üst düzey teknolojinin buluştuğu Tap Hair ailesinde, gelişmiş teknikler kullanılmaktadır. Doğal saç yapısının uzmanlık ve profesyonellik ilkesine dayalı ilerlemesi, kullanıcının mutlu ve sağlam bir alt yapıyla memnun kalması amaçlanır. Doğal görünüm, sağlıklı kullanım ve uzun ömürlü protez saç hedeflenerek, enjekte sisteminden farklı bir şekilde uygulanarak, yapıştırma yöntemiyle kullanışlı seçenekler sunulmaktadır.  

Saç protezi, doğal malzeme kullanımı, A Plus ürün kullanımı ve kafa yapısı ile yüz şekline göre tasarımlarla bir araya gelerek uygulanır. Uzmanlık ve profesyonellik eksenli uygulamalarda, üstün teknolojiler kullanılarak, doğal ve kusursuz görüntü hedeflenmektedir. 


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@taphair.com
02168071818
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
https://www.taphair.com/

Harita Konum

Kazım Özalp Caddesi Hamiyet Yüceses Sokak No:24 Daire:10 Şaşkınbakkal

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code