• : 0850 303 2998
DRD Motorbikes Ataşehir - Ataşehir, İstanbul

Firma Hakkında

DRD Motorbikes ile genlerimizde olan motorsiklet tutkumuza hayat veriyoruz!

Uzun yıllardır başta otomotiv ve kiralama sektörleri olmak üzere farklı iş kollarında başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Derindere Şirketler Grubu olarak, yenilikçi girişimlerimize bu kez Mototal ismiyle uzun yıllardır sürdürdüğümüz motorsiklet tutkumuzu ekliyor ve DRD Motorbike ile hayat veriyoruz.
Derindere Grubu’nu ana iş kolu olan operasyonel filo kiralamanın yanı sıra, farklı iş kollarında ortaya koyduğu performansla da artık sadece ulusal değil, uluslararası arenada da adından sıkça söz ettiriyor. Bir Dünya markası olan Honda ile yaptığımız iş birliği neticesinde yeni bir alana yatırım yaparak güçlerimizi birleştirdik.

DRD Motorbike “Riders Serving Riders” felsefesi ile yola çıktı. 1200 metrekarelik alanda satış, servis, yedek parça, ekipman ve aksesuar, 2. El olmak üzere Türkiye’nin sayılı motorsiklet showroomlarından birine hayat verdik.

DRD Motorbikes motorsiklet satışı yapmakla yetinmeyip; aynı zamanda motorsiklet tutkunlarının ortak bir buluşma noktası haline gelebilecek, motorlu grupların zaman geçirebilecekleri özel bir alan olarak kurgulandı. DRD Motorbikes ile motor camiası ve sektörün gelişimine yeni bir boyut getirmeyi hedefledik.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Barbaros mahallesi Kızıl Begonya Sokak Deluxia Palace H Blok No:9

İstanbul / Ataşehir

Mesaj Formu

QR Code