• : 0850 303 2998
VOLKAN PEKER Zemin Mühendislik ve Danışmanlık - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Deneyimli ve konusunda uzman mühendis kadromuz ile uzun süredir içerisinde yer aldığımız geoteknik alanındaki kazanılan tecrübeleri, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda -proje tasarım ve kontrollük hizmeti- olarak işverenlerimize sunmaktayız.

Proje tasarım ve danışmanlık hizmetlerimizde önümüzü aydınlatan temel kaynağımız, farklı disiplinlerle uzun yıllar birlikte çalışarak kazandığımız bilgi birikimimizdir. Deneyimlerimizin yönetimi, geliştirilmesi ve paylaşılması tasarım kavramımızda en büyük önemi taşımaktadır. Bu anlayışın işverenlerimize yansıtılması mühendislik hizmetlerimize artı değer katmaktadır.
Kuruluş amacımız; proje tasarım aşamalarında, günümüz koşullarına uygun teknolojik gelişmeleri takip ederek, donanımlı mühendislik desteği vermek, güvenli, doğru ve ekonomik çözümler ışığında işverenlerimize sunduğumuz hizmetleri sürdürmek, yenilemek ve geliştirmektir.

Hizmet alanımızda yer alan; Zemin Mekaniği ve Temel Mühendisliği konuları kapsamındaki, Zemin Araştırma Hizmetleri (Arazi, Laboratuvar, Büro Çalışmalar ve Veri Raporu Hazırlanması), Derin Kazı Destekleme Projeleri (Şev Stabilitesi, İksa Sistemleri, İstinat Yapıları, Heyelan Önleme Yapıları, Geçirimsiz Yapılar), Geoteknik Değerlendirme Raporu, Temel Altı İyileştirme Projeleri, (Kazıklı Temel, Zemin Islahı, Jet Grout, Taş Kolon, Derin Karıştırma), Aletsel Ölçüm Projeleri, Gözlem ve Değerlendirme İşleri ile ilgilenmekteyiz.

Farklı çözümler isteyen projeler için bilim ve teknolojiye dayalı çözümler üreten bağımsız bir mühendislik firmasıyız. Projelerimizde uluslararası kalite normlarının ve standartlarının gerekliliklerine uymaya özen gösteriyoruz. Proje çözüm kriterimizin, müşteri değerlerini önemseyen, beklentileri anlayan, kaliteli, akılcı, ekonomik ve uygulanabilir olması, tercih edilmemizin en önemli nedenidir.
Kısıtlı bütçesi olan küçük ölçekli projelerden karmaşık ve büyük ölçekli projelere mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Her bir projeyi büyüklük ve karmaşıklık derecesine bakmaksızın aynı zaman, kalite ve maliyet etkinliğine sahip yaklaşımla ele almakta ve değerlendirmekteyiz.

İşverenlerimiz bizim için, özel bir projede birlikte hareket ettiğimiz değerli kişilerdir. Volkan Peker Zemin Mühendislik ve Danışmanlık bağımsız bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Bu kurala sıkı sıkıya uyulması İşverenlerimizin bize duyduğu güveni arttırmaktadır.

Geoteknik çalışmalarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Eğitim Mah. Ünal Sok. No:11/6 Keskin Hancı İş Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code