• : 0850 303 2998
EnPOS Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Yazılım ve donanım alanında tüm sektörler için teknoloji çözümleri üreten EnPOS, yerli Ar-Ge ve insan kaynağı ile yarattığı değerleri neticesinde sürdürülebilir büyümesini koruyan, güven duyulan, rekabet gücü ile tercih edilen, çevreye ve insana duyarlı inovatif teknoloji çözümleri ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

EnPOS, ödeme sistemleri, satış, kampanya, CRM, güvenlik gibi bir çok faaliyet alanında hizmet vermektedir.

25 yıllık tecrübesi ile EnPOS, yazılımdan donanıma, endüstriyel tasarımına kadar her şeyi kendi bünyesinde tasarlamakta ve kendi üretim tesisinde üretmektedir.


Yeni Nesil ÖKC süreci, 3100 sayılı katma değer vergisi mükelleflerinin ödeme kaydedici cihazları kullanmaları mecburiyeti hakkındaki kanuna bağlı olarak 69 seri no’lu genel tebliği ile 2012 yılında başlamıştır. Bu sürecin başından bu yana EnPOS yeni bir Ar-Ge sürecine girerek, yapılan başarılı çalışmalar sonucunda, Temmuz 2015’de, ilk mali onay belgesini almıştır.

Böylece Bilgisayar Bağlantılı Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz onayı alan ilk firma olmuştur.

Mevzuatımızın tüm şartlarını yerine getirmek üzere altı farklı kalite belgesini ve TSM (Trusted Service Manager) Merkezi kurarak Ödeme Kartları Veri Güvenlik Standardı sertifikasını (PCI-DSS) almıştır.

Üretim tesisinin kapasitesi tek vardiyada aylık 11.000 adet bilgisayar bağlantılı yazarkasa üretecek seviyede olup, uluslararası standartlara ve kurallara uygun üretim yapılmaktadır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Merdivenköy Mah. Nur Sk. No:1 Business İstanbul Plaza A Blok K:3 D:22

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code