• : 0850 303 2998
AMADE Restaurant & Cafe Menü - Sivas, Sivas

Firma Hakkında

A’made Restaurant & Cafe olarak müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite ve hijyen anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize benzersiz lezzetler sunmaya ve özel bir bağ kurmaya gayret gösteriyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, eşsiz lezzetlerle o anları unutulmaz kılmayı amaçlıyoruz.

A’made Restaurant & Cafe en ileri teknolojilerin kullanıldığı, en yüksek hijyen koşullarının uygulandığı açık konsept mutfağı ve uzman ekibi ile en kaliteli hammaddeden müşterimize ulaşana kadar sıkı bir denetim ve kontrol altında üretimini gerçekleştirmekte olup, değerli müşterilerimize eksiksiz bir konfor ve rahatlığı hissetmesini sağlamak için özel olarak tasarladığımız açık ve kapalı salonlarımız, eğitimli ekip arkadaşlarımızla en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Portföyünde onlarca ürün çeşidi bulunan A’made Restaurant & Cafe misyonu gereği müşterilerine daima en iyiyi sunmayı amaçlamakta olup sektöründe trend yaratan öncü ve güçlü bir marka olmayı hedeflemektedir. Eşsiz kalite, kusursuz hizmet ve bir lezzet geleneğinin temsilcisi olan kıymetli bir marka olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda şehrimize ve müşterilerimize böyle bir işletmeyi kazandırmış olmanın gururunu yaşıyor ve sizlerle paylaşıyoruz Şehrin en iyi lezzetleri, şehrin en iyi mekanı


A’MADE’de ‘’Lezzet Tarzımız, Damak Tadınız’’
‘’Eşsiz Lezzetlerimiz Emrinize ‘’AMADE’’

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@amade.ist
03462262728
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
https://www.amade.ist

Harita Konum

Gültepe Mah. Farabi Cad. No:24-B PrimeMALL AVM Yanı

Sivas / Sivas

Mesaj Formu

QR Code