• : 0850 303 2998
Ayaz İletişim - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Kolay Ulaşılabilirlik
Firmamız İstanbul - Kadıköy'ün merkezinde olup tüm ulaşım araçlarına yakın bir konumda bulunmaktadır. Cihazınızda oluşan sorunun tespitini ücretsiz bir şekilde yapıp detaylı bir şekilde sonucu paylaşmaktadır.

Hızlı Teslim
Cihazınız firmamıza ulaştırdığınız zaman 30 dakika gibi bir zamanda göz önünde onarım işlemine başlamaktayız. Ayaz İletişim onarım işlemi başlayan telefonlarınızı veya ipad vs. cihazlarınız için maksimum 30-45 dk içinde teslim ediyor.

6 Ay Hizmet Garantisi
Tamir sonrası yapılan işlemle alakalı veya kullanılan parçayla ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda 180 gün ücretsiz onarım yapıyoruz. Yaptığımız bütün işlemler için bu süre geçerlidir. Yaptığımız her işin arkasındayız.

Uzman Teknik Servis Ekibi
Ayaz İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde hizmet veren bir teknik servistir.

Ücretsiz Arıza Tespiti
Cihazınızda sorun olup olmadığından emin değilseniz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. Tespit sonucu cihazınızda arıza veya arızalar varsa çıkarılan fiyatı tarafınıza bildiriyoruz. Bu fiyatı kabul etmeniz durumunda tamir işlemine başlıyoruz.

Uygun Fiyat
Her zaman uygun fiyata orijinal yedek parçalarla hizmet veriyoruz. Düşük fiyatlı ve kaliteli işçiliğimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Düşük fiyat garantimiz ile müşterilerimize her zaman en iyi fiyatı sunarız.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Feneryolu Mah. Mustafa Mazharbey Sok. No:65/A

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code