• : 0850 303 2998
Kaptan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Sigorta, denince akla ilk önce güvence geliyor fakat sigortalı olduğunuz şirket ve sizinle çalışan acente bu hizmeti sağlıklı bir şekilde yerine getiremiyorsa sigorta kelimesi güvence yerine keşke yaptırmasaydım olabiliyor.

İşte bu yüzden de sigorta yaptırmak istediğiniz şirketi de çalıştığınız acentayı da doğru seçmelisiniz. Paranızı ve zamanınızı çöpe atmayın! Gelin size en uygun sigorta hizmetlerini güvenli bir şekilde sunalım.

Tüm Sigortalılarımızın hak ettiği standartlara ulaşmasını sağlamak, bunun içinde en kaliteli hizmeti sunmak müşteri hedefimizdir.

Kaptan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 1997 yılından kurulmuştur.Kuruluşundan bu yana Sigorta sektöründe ki tüm bilgi , tecrübe ve becerilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.Müşterileri ile %100 güven prensibi üzerine çalışmak amacıyla her ne şarta olursa olsun tüm branşlarda müşterileri ile satın alacakları hizmet ile ilgili doğru bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

Firmamız sektör de birçok ilke imza atmış ve atmaya devam edecektir.Bunların başında daha önce uygulanmış ve tekrar uygulanmaya başlanacak Balıkadam sigortası bulunmaktadır.Su altı sporu ile ilgilenen balıkadamların bu sporu yaparken başlarına gelebilecek riskleri ortadan kaldırmayı hedefleyen bu ürünün çok kısa zamanda satışına başlanacaktır.

Ayrıca daha önce uygulanmayan aynı şekilde Kaptan Sigorta’nın çalışmalarıyla ortaya çıkan, Dalış Kulüpleri ve merkezlerine  özel 3.Şahıs mali mesuliyet sigortası ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.Daha bir çok yeni ürünün çalışmaları devam etmektedir.

Kaptan Sigorta Her Zaman Yanınızda.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Eğitim Mah. Kasap İsmail Sok. Öğün İş Hanı No:5 D:21

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler