• : 0850 303 2998
TechLab Bilisim San. Tic. Ltd. Sti. - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Techlab Bilişim, Ortadoğu, Balkanlar ve Orta Asya bölgesinde, 2000’den fazla kuruma, 2004 yılından beri, bilişim ve yayıncılık alanında hizmet veren bilişim ve yayıncılık teknolojilerinde uzman, profesyoneller tarafından kuruldu.

Vizyonumuz, günümüz dünyasındaki, güncel teknolojilerin, ülkemizde tanınmasını sağlamak üzere, Bilişim ve Yayıncılık sektöründe öncü firmalarla, teknoloji işbirliği yapmak, yapacağımız Ar-Ge çalışmalarımızla, yerli ve milli yazılım otomasyonları üreterek, sektörde öncü bir teknoloji firması olmaktır.

Misyonumuz, bilişim teknolojilerinin gün geçtikçe her sektörü geliştirerek değiştirdiği günümüz Dünya’sında, kurumların bütçelerine uygun olarak, güncel yayıncılık ve bilişim teknolojilerine adaptasyonunu sağlamak ve ilgili sektörlerinde rekabet güçlerini ve iş verimliliğini arttırmaktır.

Techlab Bilişim, Airbox 7, Titlebox 7 Capturebox 7 vb. yazılımların üreticisi Athensa LLC’nin tek yetkili Türkiye temsilcisidir, aynı zamanda Athensa LLC’ nin R&D partnerlerinden biri olan X-pert Media Solutions firmasının global çözüm ortağıdır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Eğitim Mah. Ünal Sk. No:2 İstanbul Plaza K:2 D:10

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code