• : 0850 303 2998
Pak Yatırım - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Kurucumuzun 37 yıllık birikimiyle; pratik, akılcı ve kaliteli iş yapma prensiplerimizle, bu defa da PAK YATIRIM İNŞAAT A.Ş. olarak, 2015 yılında yola çıktık. Biz, farklı alanlardaki projelere yatırımlar yapan, ortaklıklar kuran bir yatırım şirketiyiz. Kurumsal bakışımızın temelinde; ilkeli, erdemli ve dürüst iş yapma modelimizi tüm paydaşlarımızla birlikte hayata geçirebilmek yatıyor. Faaliyetlerimizi; inşaat, enerji, işletme ve ticaret alanlarında sürdürüyoruz.

Türkiye’nin en önemli yap-işlet-devret projelerinden biri olan Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin proje ortağı ve yatırımcısıyız.
Yenilenebilir enerji alanında ortaklıklarımızla faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.


Enerji taahhüt alanında çalışmalarımız var.
Sadece bir taahhüt şirketi, bir işletme, bir enerji şirketi değil; farklı faaliyet alanlarında yatırımlar yapan, ortaklıklar geliştiren bir şirketiz.
Misyonumuz, tüm projelerimizde toplumsal memnuniyeti ön planda tutarak, iş ortaklarıyla uyumlu, birlikteliği hedef alan, güvenli bir iş ortamı oluşturmaktır.
Önceliğimiz, ilkeli, erdemli ve dürüst iş yapma modelimizi tüm paydaşlarımızla birlikte hayata geçirmek ve toplumumuz için pratik, akılcı ve kaliteli çözümler üretebilmektir.
Vizyonumuz, yenilenebilir enerji, altyapı projeleri ve bilişim alanında sektörün güvenilir aktörlerinden biri haline gelmektir.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Kozyatağı Mahallesi Kaya Sultan Sokak (Nanda Plaza) A83/7

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code