• : 0850 303 2998
A90 Yapı - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında


30 yıldan fazla mimarlık ve mühendislik tecrübemizi birleştirerek, geçmişimizden güç alarak geleceği sizler için inşa ediyoruz…

A90, projelendirme, tasarım ve inşaat alanlarında hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. Firmamız konut sektörünün yanında gayrimenkul geliştirme, özel sektör ve kamu taahhüt işleri alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

A90, teknik kadrosu ve çözüm ortakları ile birlikte takım ruhuyla çalışarak ve projeye özel çözümler geliştirerek estetik ve kullanışlılık ön planda tutan mümkün olan en kaliteli çözümü sunmaktadır.

Günümüz Türkiye'sinde kaliteli inşaatların azlığını görerek bunlara karşı sadece kar amacı güden müteahhitlik mantığından uzaklaşmak suretiyle yaşanabilecek alanlar yaratma için çalışmaktayız. Çevresine değer katacak, kullanışlı ve bulunduğu bölgenin ruhunu yansıtacak binalar inşa etmek amacındayız.

Kurumsal prensibimiz, etik ve ahlaki değerler çerçevesinde, tüm işlerimizde yenilikçi, sürdürülebilir ve optimum çözümler ile yaratıcı fikirler üretmek ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.


A90 Yapı, en güncel bilgi teknolojileri ile sektörel donanım ve yazılımlardan faydalanarak,  tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmekte, bu faaliyetler sırasında veri yönetimi ve güvenliğine de azami önem vermektedir.

A90 Yapı tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, tecrübeli kadrosuyla projenizde fark oluşturur.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@a90yapi.com
02163550958
Belirtilmemiş
02163550958
www.a90yapi.com

Harita Konum

Göztepe Mah, Tanzimat Sk. No:45

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler