• : 0850 303 2998
Omsan Denizcilik - Ataşehir, İstanbul

Firma Hakkında

OMSAN Denizcilik, lojistik sektörünün lider şirketlerinden OMSAN Lojistik tarafından, 2008 yılında  denizcilik sektöründe daha yoğun faaliyet göstermek amacıyla OMSAN iştiraki olarak kurulmuştur.

OMSAN Denizcilik, başta cevher, çimento ve demir çelik ürünleri olmak üzere her türlü dökme ve genel kargo yüklerinin denizyolu ile taşınması için müşterilerine chartering, brokering ve acentelik hizmetleri sunmaktadır. OMSAN, bu hizmetleri doğrultusunda yılda 4 milyon ton yurtiçi taşıma ve2 milyon ton uluslararası taşıma yapmaktadır. Filosunda 4.500 DWT’lik pnömatik ve mekanik tahliye  sistemine haiz çimento gemisi ile 30.000 DWT’lik kuru yük gemisi olmak üzere iki gemi bulunmakta olan OMSAN Denizcilik, aynı zamanda armatörlük faaliyetleri de yürütmektedir.

OMSAN Denizcilik, konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar ve global deniz hatlarının acenteliği sonucu zengin müşteri portföyünün sağladığı satın alma gücü ve güçlü acente ağı ile kapıdan kapıya uluslararası konteyner (komple-parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir.

OMSAN, denizyolu taşımacılığı ile birlikte liman hizmetleri alanında faaliyet göstermekte olup, limanlara gelen gemilerin yükleme ve boşaltma işlemlerini gerek sahil gerekse gemi vinçleriyle gerçekleştirebilmekte ve müşterilerine liman operasyon hizmetleri sunabilmektedir. Aynı zamanda OMSAN Denizcilik, yüklerin sevk araçlarına yüklenmesi ve araçlardan tahliyesi gibi liman hizmetlerini de sunarak müşteri memnuniyetini profesyonellik ve  tecrübesi ile birlikte koşulsuz güvene dönüştürmüştür.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Küçükbakkalköy Mah.Merdivenköy Yolu Cad. No:3/1

İstanbul / Ataşehir

Mesaj Formu

QR Code