• : 0850 303 2998
Artyol Mühendislik - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

Firmamız 1987 yılında kurulmuş, alanında lider konumda bir kuruluştur. Geniş faaliyet alanımız içerisinde bina güçlendirme, tarihi yapıların onarımı, proje hizmetleri, taahhüt hizmetleri, bayiliğini ve uygulamasını yaptığımız yapı kimyasalları ürün çeşitlerinin temini yer almaktadır. Öncelikli hedefimiz, en iyi hizmeti ve bayiliğini üstlendiğimiz ürünlerimizi, alanında uzman teknik personeli ile hızlı ve eksiksiz bir şekilde kullanımınıza sunmak, estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar yapılan proje çalışmaları, Artyol’un dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkânını sağladı. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen Artyol, konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Aldığı her işi zamanında teslim etmeyi kendisi için yeni bir referans olarak gören kurumumuz, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.

Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni üretmekle saygı değer müşterilerimizle sayısız projeye imza atabilmek için büyük heyecan duymaktayız. Sizlere de bu farkı yaşatmak ister ve devamlılık, hız, kalite ve güven kelimelerini kendimize ilke edinerek başladığımız bu yolda, tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

bilgi@artyol.com
02164108930
Belirtilmemiş
02164108931
www.artyol.com

Harita Konum

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sümer Sok. Zitaş Blokları C/4 No: 3 Daire: 9

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code