• : 0850 303 2998
BU Ajans - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

BU Ajans firmaların, kurumların ve organizasyonların dönemsel insan kaynağı ihtiyacını kaliteli üniversitelerin gelecek vadeden öğrencileri ve yeni mezunları ile karşılamak amacıyla 2009 yılında kuruldu.

BU Ajans ekibi başta Boğaziçi Üniversiteli öğrenciler olmak üzere Türkiye’nin saygın üniversitelerinden oluşan başarılı, eğitimli, görgülü ve sosyal becerisi yüksek öğrenciler ve yeni mezunlardan oluşmaktadır. Yabancı dil konusunda sektörün en donanımlı ekibine sahip olan ajansımız başta İngilizce olmak üzere sektörün güncel ihtiyacını karşılayacak şekilde Rusça, Arapça, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Çince dillerinde hizmet vermektedir.

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana kadar fuar organizasyonları, kongre organizasyonları, ofis içi hizmetler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere birçok alanda firmalarımıza kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veren BU Ajans, Türkiye genelinde 4000 kişiyi bulan ekibiyle firmaların ihtiyaçlarına dinamik olarak cevap vermektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Asil Sokak Avrasya İş Merkezi Kat:1 No:22-23 Hasanpaşa

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code