• : 0850 303 2998
Hybrid Asansör - Fatih, İstanbul

Firma Hakkında

VİZYONUMUZ
Hybrid Asansörleri olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda en uygun malzemeyle, mevzuata uygun asansör sistemleri kurar. Asansör konusunda teknik bilgisi olmayan müşterilerini bilinçlendirir, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri verir.Asansör  yerli ve yabancı şirketlere yeni fırsatlar yaratarak her konuda profesyonelileri teknolojili servisler ve çözümler sunmak, gerekli tüm ekipmanları ve asansör hizmetlerini sağlamak.

HEDEFİMİZ
Sahip olduğumuz tüm birikim, tecrübe ve teknolojimizi müşterilerimize “sorunsuz hizmet” felsefesi ile ulaştırmaktır.

PRENSİBİMİZ
Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.

Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgi kullanmasının öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin organize olabilmek de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, bizim yöntemlerimiz, sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve organizasyonumuzla cevap vermeye çalışmaktır.

Başlangıçta ki hedefimiz olan kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, rekabetçi, ilişkide bulunduğu tüm kişi ve kuruluşlara dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olmayı da bundan sonrada devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Biz bu amaçlarımızı çağının getirdiği çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek önümüzdeki yüzyılda da başarıyı daha fazla kucaklayacağımıza tüm Marmara Asansörleri Rodoplu Ticaret olarak inanıyoruz.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ
Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne hedeflerimize ulaşmak ve doğru bildiğimiz bu yolda sonsuza dek ilerlemektir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Sümbül Efendi Mh. Duhaniye Sk. No: 2/A

İstanbul / Fatih

Mesaj Formu

QR Code