• : 0850 303 2998
Aktüel Gayrimenkul - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

1996 yılında kurulan Aktüel Genel Müdürlüğü Caddebostan Bağdat caddesinde bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında, Şaşkınbakkal semtinde Bağdat ofisiyle, Erenköyde Yapıtürk ofisiyle, Caddebostan semtinde Cadde ofisiyle, İstanbul Avrupa yakasında 4.Levent'te Aktüel Avrupa, Trakya Bölgesi Çorlu'da Villa Park, Karabük ve Safranbolu'da Aktüel Safranbolu ofisleriyle hizmet vermektedir. Uzun istikrarlı geçmişi, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle Breau Veritas Certification onaylı ISO 9001-2000 kalite belgesine sahip ilk kurumsal Türk gayrimenkul firmasıdır.Aktüel, müşteri memnuniyeti odaklı, kalite yönetim sistemiyle çalışan, sektörel ve kişisel gelişim eğitimlerini alarak hizmet veren deneyimli personele sahip bir gayrimenkul firmasıdır. 

İç ve dış müşterilerimizle oluşturduğumuz güveni, değişime ve gelişime açık kurumsal yapımızda sürekli hale getirmek, sektörde lider ve vazgeçilmez bir marka olmaktır.

Kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemini geliştirmek, Müşteri memnuniyetimizi arttırmak ve bu doğrultuda bilgimizi ve vizyonumuzu sektörle paylaşmaktır.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@aktuel.com
02163632530
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
https://www.aktuel.com

Harita Konum

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Pamir Apt. N:251 K:2 D:5

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code