• : 0850 303 2998
Aypak Makina - Ümraniye, İstanbul

Firma Hakkında

AYPAK 1997 yılında İstanbul da kurulmuştur. Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m2 lik fabrikada faaliyet göstermektedir. Gıda, Kimya, Kozmetik ve İlaç sektöründe farklı çeşit ürünlerin paketlenmesine yönelik yatay ve dikey tip paketleme makinaları ve flekso baskı makinaları imalatında sektörün lider firması konumundadır.

Üretimi yapılan makine tipleri genel olarak; Tek kullanımlık Islak Mendil Paketleme makinaları, Yatay dolum ve paketleme makinaları, Dikey tek/çok-hatlı dolum ve paketleme makinaları, Flekso Baskı makinaları, Proje üzerine özel üretim makinalar gibi çeşitli tip paketleme makinalarını kapsamaktadır.

Makine imalatı yanı sıra, fason paketleme konusunda standartlara uygun ve kaliteli üretim hizmeti de sunmaktadır.Müşteri memnuniyetleri, hızlı teslimat ve nitelikli personel kadrosuyla sektörde öncü ve en çok tercih edilen firma konumundadır.

Vizyonumuz

Şirket disiplininde ve müşteri memnuniyetinde sürekli geliştirme ve iyileştirme ile kurumsallaşmayı hedefler. Teknolojik ve dijital çağın gereksinimlerine hızlı ayak uydurabilmek için başlattığı Arge faaliyetleri ile üretimde yenilik ve verimliliğin arttırılmasını hedefler. Uluslararası platformda lider firma olmak için kalite standartlarından ödün vermeden sektöre katkı sağlamayı ve yön vermeyi temel amaç olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Uzun yıllar boyunca deneyimlediği farklı paketleme uygulamaları ile kazandığı tecrübeler, çeşitli ürün gruplarına yönelik sunduğu çözümler ile sektörde süreklilik odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir. Satış, üretim, test ve satış sonrası tüm aşamaları kapsayan destek odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden özenle çalışmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına uygun üretim ile Türkiye ve dünya çapında güvenilir konumda yer almaktadır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Dudullu Osb Mh. Des Sanayi Sit. 112. Sk. D14 Blok No:59 Y.Dudullu

İstanbul / Ümraniye

Mesaj Formu

QR Code