• : 0850 303 2998
Logosoft Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Ümraniye, İstanbul

Firma Hakkında

1992 Yılında Türkiye’nin ilk Microsoft dağıtıcısı olarak kurulan Logosoft, Türkiye’de yaklaşık 2.500 bayiye katma değerli çözümler sağlamaktadır.

1995 Yılında Logosoft, kardeş şirketi ile Türkiye’nin en büyük yerel ERP yazılımının dağıtıcılığına başladı. 2010 Yılına kadar grup şirket olarak % 85 Pazar payı ile ERP çözümlerinde kanal geliştirdi.

2004 Yılında, Microsoft’un yanında Perakende, Bayi ve Kurumsal olmak üzere üç kanalda, farklı marka Yazılım, Donanım ve Aksesuar ürün gruplarının dağıtımına başladı.

2006 Yılında çok daha verimli depo ve yükleme süreçlerine kavuştuğu, modern binasına yatırım yaptı.

2014 Yılında, Cloud çözümlerinin ilk adımı olan Microsoft SPLA dağıtıcılığına başladı. SPLA; özellikle Logosoft’un CSP ve diğer Cloud çözümlerine geçişini kolaylaştırdı

2015 ’in baslarında Cloud vizyonuyla, Ness Veri Merkezine yatırım yaptı. Ness Datacenter, 2015 yılında Microsoft COSN İş ortağı olarak; Türkiye’de Azure Pack üzerinden cloud servisleri sağlamaya başladı. 2017 Haziran’da Azure Stack Türkiye’de geçerli olduğunda; Ness Datacenter çözümlerini Logosoft bayileri dilekleri zaman platform üzerinden satın alabilecekler. Logosoft bayileri; Azure Stack ile Cloud Platform aracılığıyla; 7/24 sanal makine konfigürasyonları yapabilirler.

2016 Yılının son çeyreğinde canlıya alınacak Cloud Platformunda; ERP ile birlikte bundle edilebilecek; e-fatura, e-arşiv, sektörel çözümler, Microsoft Online servisleri, Acronis online servisleri, veritabanı çözümleri, datacenter çözümleri bulunmaktadır. Logosoft; tüm servislerin yanına cihaz ve insan kaynağı servislerini de ekleyerek bir Kobi’nin ihtiyacı olacak tüm çözümleri tek faturada sağlamayı hedeflemektedir.Platform bayilerimize aylık faturalama ve provizyonlama desteği vermektedir. Platform üzerinde son kullanıcı lisanslarının durumu, yenilemeler, kullanıcılar izlenebilir.

2016 Yılında SAP Business One ile; dünyada ilk defa dağıtıcı modelinde kontrat imzalandı. Bu anlaşma ile Logosoft; Türkiye lokalizasyonun tek yetkilisi olarak cloud ve On Premise iş ortakları yetiştirmektedir.

ERP Kanalını desteklemek amacıyla platformda özellikle Uzman portal ’da Türkiye’nin her yerinden projelerde danışman uzman kaynaklar kiralanabilir

2016 Yılının son çeyreğinde; sektörde cloud dönüşümüne katkı sağlayacak insan kaynağı yetiştirmek amacıyla lise, üniversite ve ticaret odaları ile iş birliği yapmıştır. Bu kapsamda Logosoft Academy bünyesinde 500 uzman öncelikli ERP danışmanlık, geliştirmeci ve Microsoft basta olmak üzere Cloud servisleri konusunda yetkinleştirilmesi hedeflenmiştir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 K:3 D:2 Casper Plaza

İstanbul / Ümraniye

Mesaj Formu

QR Code