• : 0850 303 2998
Aka İş Güvenliği Ekipmanları - Nilüfer, Bursa

Firma Hakkında

İş güvenliği ve iş sağlığı konusunda en üst seviye hizmet sunmak amacıyla faaliyete olan kuruluşumuz; 2000 yılından bu güne iş güvenliği malzemeleri üzerine saygı ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş  bir firma olarak hizmet vermektedir.Amacımız, önce iş güvenliği ve insan sağlığı öneminin çok üst düzeyde olduğunu siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmektir

Sanayide gerçekleştirilen çalışmalar, meydana gelen iş kazaları ve bu kazalar sonucu kaybettiğimiz insanlarımız, bu alanda daha çok görev almamız gerekliliğini bize göstermiştir. Bu çerçevede başlattığınız İş Sağlığı ve Güvenliği bilinçlendirme çalışmalarına katkı koymak için sizlerle birlikte olmayı seçmiş bulunuyoruz.

Firma olarak inandığımız çalışma ilkemiz olan “Önce İnsan! Sağlıklı, güvenli, verimli ve kaliteli bir üretim için neler yapılabilir?” sorusunu ve yanıtlarını sizlerle yapacağımız ortak çalışmalarda da hayata geçirmek istiyoruz.

Sizlerle birlikteliğimizi sürdürmek için, İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarınızda çalışma ortağınız olarak yer almayı amaçlıyoruz.

Birlikte neler yaparız, neleri önlemeye çalışır ve sonuçlarından neler öğreniriz, kendimizi ve firmalarımızı nasıl geliştirir, yenilenmeyi ve sürekli gelişimi nasıl sağlarız gibi soruların cevabı yapacağımız çalışmaların değerlendirilmesiyle netleşecektir.
   
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden Teşekkür eder,  beraber çalışabilmek dileğiyle işlerinizde başarılar dileriz.

Dileğimiz sizlerin kazasız, sağlıklı bir şekilde evinize dönmenizdir,

İŞ KAZASIZ  günler dilerim...

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Alaaddinbey Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi 70.Sok. Kardemsan Plaza no:8/G

Bursa / Nilüfer

Mesaj Formu

QR Code