Firmahizmeti.com Sıkça Sorulan Sorular
Firmahizmeti.com
Sık Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
 • Firmamı nasıl eklerim ?

  Firmanızı eklemeniz için ilk önce üye olup aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Sonra "Panelim" menüsünden devam ederek sol tarafta bulunan bölümden "Firma Bilgilerim" kısmından firmanızı ekleyebilir var olan fimanızı buradan güncelleyebilirsiniz.

 • Firmamı eklerken sorun yaşarmıyım?

  Firmanızı eklerken herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir. Ekibimiz her gün güncel firmaları sitemize ekleyerek sistemi test ediyorlar. Sorunla karşılaşmanız halinde iletişim sayfamızı kullanmanızı öneririrm.

 • Şifremi unuttum ne yapmalıyım ?

  Şifrenizi unutmanız durumunda Şifremi Unuttum Linkine tıklayınız. Sonra Sizden istenilen e-posta bilgisini yazınız ve Sistemden Şifre isteyiniz. Bir sonraki işlem mail adresinizi kontrol etmeniz ve gelen şifreyi sisteme yazmak gerekir veya gelen mailin içeriğinde linke tıklamakda işinizi görecektir.

 • Kayıtlı olan mail adresimi hatırlamıyorum ?

  Bu Tip durumlarda güvenlik tedbirlerini arttırmak daha doğru olacaktır. TC Kimlik No Yazılı Kimlik Görüntüsü (Arkalı Önlü), Kayıt Esnasında yazmış olduğunuz Adınız ve Soyadınıztelefon ve adresiniz info@firmahizmeti.com  adresine talep etmeniz gerekir. Ekibimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde size geri dönüş sağlanır.

 • Gümüş ve Gold Üye Nasıl olunur. ?

  Kullanıcı bilginiz ile sisteme giriş yapın. Panelim kısmından devam ediniz. Sol menüde paket değişikliği seçeneğinden istediğiniz paketi sipariş verip ödeme yapmanız durumunda üyeliğiniz 15-30 dakika içinde aktif hale gelmektedir.

 • Gümüş veya Gold üyelik zorunlu mu?

  Gümüş veya Gold üyelik zorunlu değil ama tamamen isteğe bağlı, Sistemin %60'ına Gümüş üyelik, %100'lük kısmınada Gold üyelik sahip. Gümüş üyelikte sınırlar 5 ile limitli , Gold Üyelikte Sınırsızdır. Subdomain (http://firmaadı.firmahizmeti.com) web sayfası hizmetimiz sadece Gold Üyelikte Mevcuttur..